TRUSARDI R2421143001

299

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni: T-Logo

Mekanizmi: Automatik

Rezistenca ndaj ujit (M): 50 M

Periudha e garancisë: 2 vjet

Madhësia e kasës: 43 mm

Materiali i rripit: Lëkurë

Categories: , , , Tags: , , , ,

TRUSARDI R2421143001

Ore per meshkuj Trussardi dhe dizajni i saj i vecante, japin nje eksperience te sakte te kohes.

Me xham te bere nga kristal mineral, kombinon finesen tradicionale italiane me saktesine.

Forma e rrumbullaket e kases, e kombinuar me rripa lekure, nxjerr ne pah fushen e zeze duke krijuar nje pamje moderne dhe te sofistikuar.


Preciosa – e cmuar si koha!

Main Menu

TRUSARDI R2421143001