TRUSARDI R2453143011

229

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni: T-Logo

Rezistenca ndaj ujit (M): 50 M

Periudha e garancisë: 2 vjet

Madhësia e kasës: 43 mm

Materiali i rripit: Çelik i pastër

Start checkout with iute
Categories: , , , Tags: , , , , , ,

TRUSARDI R2453143011

Ora per meshkuj Trusardi dhe dizajni i saj i veçante japin nje eksperience te sakte te kohes.

Me xham te bere nga kristal mineral, kombinon finesen tradicionale italiane me saktesine.

Rripa metalik ne ngjyre gold dhe fushe e zeze, e kombinueshme me cdo stil veshje.


Preciosa – e cmuar si koha!

Main Menu

TRUSARDI R2453143011