TRUSARDI R2453145506

179

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni: T-Shiny

Rezistenca ndaj ujit (M): 50 M

Periudha e garancisë: 2 vjet

Madhësia e kasës: 34 mm

Materiali i rripit: Çelik i pastër

Start checkout with iute
Categories: , , , Tags: , , , , ,

TRUSARDI R2453145506

Ore Trussardi, per adhuruesit kerkues te stilit.

Me xham te bere nga kristal mineral, kombinon finesen tradicionale italiane me saktesine.

Ora e grave Trussardi dhe dizajni i saj i vecante, japin nje eksperience te sakte te kohes.


Preciosa – e cmuar si koha!

Main Menu

TRUSARDI R2453145506