TRUSARDI R2453150502

179

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni: T-Only

Rezistenca ndaj ujit (M): 50 M

Periudha e garancisë: 2 vjet

Madhësia e kasës: 30 mm

Materiali i rripit: Çelik i pastër

Start checkout with iute
Categories: , , , Tags: , , , , , ,

TRUSARDI R2453150502

Ore per femra Trussardi dhe dizajni i saj i veçante, japin nje eksperience te sakte te kohes. Me xham te bere nga kristal mineral, kombinon finesen tradicionale italiane me saktesine.

Forma e rrumbullaket e kases me fushen e bardhe, e kombinuar me byzylyk Preciosa me gure te cmuar, nxjerr ne pah pamjen moderne dhe te sofistikuar.


Preciosa – e cmuar si koha!

Main Menu

TRUSARDI R2453150502