TRUSSARDI R2453155502

199

In stock

SPECIFIKAT 

Koleksioni: T-Strict

Rezistenca ndaj ujit (M): 50 M

Periudha e garancisë: 2 vjet

Madhësia e kasës: 28 mm

Materiali i rripit: Çelik i pastër

Bli me Iute Credit

TRUSSARDI R2453155502

Ora per femra nga marka e njohur Trusardi. Ora e grave Trussardi dhe dizajni i saj i vecante, japin nje eksperience te sakte te kohes.

Me xham te bere nga kristal mineral, kombinon finesen tradicionale italiane me saktesine.


Preciosa – e cmuar si koha!

Main Menu

TRUSSARDI R2453155502