TRUSSARDI R2453141006

179

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni: T-Bent

Rezistenca ndaj ujit (M): 50 M

Periudha e garancisë: 2 vjet

Madhësia e kasës: 43 mm

Materiali i  zinxhirit : Çelik i pastër

Start checkout with iute
Categories: , , , Tags: , , , , , ,

TRUSSARDI R2453141006

Ore per meshkuj Trussardi – dizajni i saj i vecante, jep nje eksperience te sakte te kohes. Me xham te bere nga kristal mineral, kombinon finesen tradicionale italiane me saktesine zviceriane.

Forma e rrumbullaket e kornizes, e kombinuar me rripat metalik celik inoks, nxjerr ne pah fushen e gjelbert dhe krijon nje pamje moderne dhe te sofistikuar.


Preciosa – e cmuar si koha!

Main Menu

TRUSSARDI R2453141006