BRONZALLURE WSBZ00917.BO

109

In stock

Koleksioni : Alba

Materiali : Çelik me larje floriri 18 karat

Ngjyra : Rose Gold

Gurët : Natyral,BLACK ONYX

Diametri i gurit :  12mm

Masa : 12/14

Categories: , , ,

Stili klasik i përjetshëm që plotëson në mënyrë të përkryer çdo veshje. Kjo unazë përbëhet nga guri natyral BLACK ONYX i cili eshte guri i dëgjimit : sjell vendosmëri dhe këmbëngulje. Dhuroi vetes një bizhuteri unike që thjesht nuk duhet humbur.

Main Menu

BRONZALLURE WSBZ00917.BO