LIU JO LJ1049

59

Out of stock

Koleksioni : Milan Mesh
Ngjyra : Gold
Materiali : Çelik i pastër antialergjik
Gjatësia : 23 cm
Gurët : Zirkon

Categories: , , ,

Një byzylyk elegant dhe delikat që është i përshtatshëm për të plotësuar veshjen tuaj të përditshme. Byzylyku ​​ do të ndriçojë veshjen tuaj, do të nënvizojë stilin tuaj unik dhe do të tërheqë ata që ju rrethojnë me shkëlqimin e tij.

Main Menu

LIU JO LJ1049

59