SIF JAKOBS SJ-E12320-XCZ-YG 17333

159

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni : Ivrea
Materiali : Argjend me larje rodiumi dhe floriri 18 karat
Gjatësia : 34 mm
Gurët : Zirkon

Categories: , , ,

Main Menu

SIF JAKOBS SJ-E12320-XCZ-YG 17333