SIF JAKOBS SJ-E42277-PKCZ-YG 17484

79

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni : Ellera
Materiali : Argjend me larje rodiumi dhe floriri 18 karat
Gurët : Zirkon

Categories: , , ,

Main Menu

SIF JAKOBS SJ-E42277-PKCZ-YG 17484