SIF JAKOBS SJ-N12250-PCZ-YG 17003

169

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni : Adria
Materiali : Argjend me larje rodiumi dhe floriri 18 karat
Gjatësia : 45 cm
Gurët : Zirkon

Bli me Iute Credit
Categories: , , ,

Main Menu

SIF JAKOBS SJ-N12250-PCZ-YG 17003